UNDEFEATED x Converse

Jak dobře k sobě sedí kalifornská pohoda a vojenský styl můžete vidět na nové spolupráci slavného shopu UNDEFEATED s Converse, který dal vzniknout limitované edici Half Chuck 70.

UNDEFEATED patří do slunného Los Angeles a kus pozitivní bezstarostnosti zaklel i do nové Converse tenisky. Malý butik, který vznikl v roce 2002 se rozrostl do kultovního obchodu se statusem celosvětové značky. Hraje zásadní roli v ovlivňování trendů ve sportovních kolekcích, především co se tenisek týče. Typický styl pro UNDEFEATED kombinuje sportovní street style, kreativní hravost a pohodovost typickou pro Kalifornii. Rádi si hrají s vojenskou estetikou včetně maskáčových vzorů. Ten je také základem nové spolupráce s Converse.

Výsledkem kolaborace je hybrid mezi klasickými Chuck 70 a kalifornskými teniskami chukka, pro které je typická výška těsně nad kotníky. Chuck meets Chukka. Pro tyto boty vznikl speciální tygrovaný potisk s maskáčovým motivem. Stejnou tonalitu má i logo značky. Kontrastní je pak barva podrážky ze spodní části. Odvážné detaily v nadčasovém modelu.

Kolekce k dostání u vybraných prodejců.

Sledujte novinky Converse také na FACEBOOKU a INSTAGRAMU.

Publikováno: 20 Oct 2021

Tagy:
Kategorie: