CONVERSE CX

Nová kolekce Converse CX odkazuje na dědictví cestovatele, vizionáře a sportovce Chucka Taylora. Inovativní materiály, pružný svršek, který se lehce přizpůsobí každému pohybu, a pěnová mezipodešev s technologií CX se potkávají, aby přinesly ten nejlepší zážitek z každodenního nošení. Kolekce obsahuje modely Chuck Taylor All Star s technologií CX ve třech barevných provedeních.

 

Odlehčený model Chuck Taylor All Star CX je nejpohodlnější update milované klasiky. Novou vychytávkou je i pásek na patě, který umožňuje jednoduché, rychlé a pohodlné nazouvání. Revoluční technologie CX je použita na svršku a pěnové mezipodešvi, které se díky ní přizpůsobí jakémukoli pohybu

 

Výrazná platforma na modelu Run Star Hike posouvá možnosti stylu a komfortu na úplně jinou úroveň. Netradiční svršek z prošívaného úpletu je doplněn o extra vrstvu pro zvýšení odolnosti a ochranu před vnějšími vlivy jakéhokoli terénu.

 

Zemité odstíny v kombinaci s výraznými detaily tvoří zajímavé duo, které rozhodně nezůstane bez povšimnutí. Model Chuck 70 si pohrává s industriálním materiálem ripstop, jehož struktura představuje výrazný prvek celé boty. Švy jsou nahrazeny páskou, klasické tkaničky zas outdoorovým vázáním.

 

Kolekce Converse CX je dostupná u vybraných prodejců.

 

 

Sledujte novinky Converse také na FACEBOOKU a INSTAGRAMU.

Publikováno: 26 Jan 2021