Streetwearový butik Sneakersnstuff si vzal do parády Converse One Star

Converse One Star se staly přirozenou součástí streetové kultury. V této cestě pokračují i v rámci spolupráce se švédským prémiovým butikem Sneakersnstuff. Společně představují nový limitovaný model tenisek. Propracovaná hra s klasickým camo printem unisexovým One Starům sluší.

Touha po moderním současném provedení camo printu byla tak silná, že se značky Converse x Sneakersnstuff rozhodly osvěžit klasický maskáčový vzor ERDL, který byl původně vyvinut americkou armádou v šedesátých letech.

Asymetrické pojetí camo printu zaujme na první dobrou společně se stylovou kombinací materiálů. Sešíváním vybraných kousků kvalitní kůže a semiše vznikl unikátní patchwork, propracovaný systém záplat. Converse x Sneakersnstuff si pohrály i s výběrem barev. Na modelu One Star se mísí klasická paleta s barvami, kterými disponuje výhradně stockholmský ráj tenisek.

Limitka je dotažena do posledního detailu včetně nápisu Sneakersnstuff, který je umístěn z vnější strany na gumové podešvi a loga SNS vytištěného na patě. Mezi další povedené detaily patří bavlněné vintage tkaničky či ikonická silueta hvězdy z extra měkké a hladké kůže.

„Maskáčový vzor hrál v módě a streetwearu vždy velmi důležitou roli,“ říká Erik Fagerlind, spoluzakladatel butiku Sneakersnstuff. „Chtěli jsme povýšit camo print na další úroveň použitím kůže a netypických slow technik pro její zpracování. Nevěříme ve fast fashion. Nový originální model One Star je důkladně propracován a vykazuje vysokou úroveň řemeslné práce.“

Značka Sneakersnstuff vznikla ve Stockholmu v roce 1999 a přináší na trh nejnovější tenisky.

Zakládá si na kvalitních produktech a spolupracích se světovými značkami, které pomáhají definovat současný street style.

Limitka u nás bude k dostání od 12. dubna 2018 exkluzivně ve Footshopu.

Sledujte novinky Converse také na FACEBOOKU a INSTAGRAMU.

 

O Sneakersnstuff

Sneakersnstuff je prémiový butik s teniskami, který založili v roce 1999 Erik Börjesson Fagerlind a Peter Jansson ve Stockholmu. Značka známá pro svůj pečlivý výběr produktů je schopna se dostat k modelům, ke kterým zpravidla většina obchodů nemá přístup. Sneakersnstuff jsou milovníci oldschoolových tenisek a kvalitních spoluprací s největšími světovými značkami. SNS od svého prvního butiku ve Stockholmu otevřeli další prodejny v Berlíně, Londýně, Paříži a nejnověji v New Yorku.

Publikováno: 13 Apr 2018

ONE STAR MID LION FISH

ONE STAR MID LION FISH

Pro milovníky One Star siluety jsou tu nové One Star Mid Lion Fish vhodné na celodenní brouzdání zasněženým městem. Stylový model je dokonale zateplený a nepromokavý. Díky olivové barvě se skvěle hodí i na zimní procházky lesem, kdy křupe sníh …


Více