VÍTEJTE NA PALUBĚ CONVERSE a VINCE STAPLESE

Converse oslavuje nové album Vince Staplese: Big Fish Theory

Americký rapper Vince Staples vydal jedno z nejvíce diskutovaných alb loňského roku s názvem „Big Fish Theory“ a jako bonus si k němu nadělil spolupráci s Converse. Společně vytvořili originální merch pro jeho crew k Life Aquatic Tour. Nyní se tato fresh limitka Converse x Vince Staples Chuck 70 poprvé dostává i k jeho fanouškům.

Kooperace Converse a Vince Staplese rozhodně není novinkou. Tento 24letý rapper obouvá Chucky od svých školních let a s americkou značkou spolupracuje dlouhodobě. Nové kolabo je přímo inspirováno Vincovým úspěšným počinem „Big Fish Theory“. Motivy tohoto alba se rozehrávají na celé kolekci včetně volby kontrastních barev černé a oranžové.

Plátěné vysoké a nízké Chucky 70 mají originální průsvitnou podrážku, která odkazuje na obal alba se zlatou rybičkou. Na obou modelech je po straně vyšité rapperovo jméno a na patě pak 3D print „SEA“ jako odkaz na Vincovu značku a jeho úspěšnou Beats 1 Radio Show. Kotníkové variantě pak bylo dopřáno ještě jednoho extra detailu v podobě výrazného nápisu „Big Fish“ na jazyku.

Kolekce tenisek Converse x Vince Staples Chuck 70 bude již brzy k dostání exkluzivně v prodejnách Queens (Praha, Brno, Ostrava).

Dostupné barvy: Black, Orange

Cena: 3090 Kč (kotníková silueta) / 2790 Kč (nízká silueta)

Publikováno: 26 Jan 2018