CONVERSE A MILLIE BOBBY BROWN PONOŘENI DO FILMU

Na oslavu odvážného ducha mládí představuje Converse „Forever Chuck“ – speciální sérii videí pro online a sociální sítě, kde jsou zastoupeny tři hlavní oblasti, díky kterým se staly tenisky Chuck Taylor kultovními: film a TV, kultura a styl L.A. a svět módy. Spoty jsou režírovány oceněným filmařem Karim Huu Do. Série startuje epizodou s podtitulem “Proč ikonické postavy nosí Chucky”. Díl je oslavou unikátních filmových charakterů, které udělaly z Chucků kultovní symbol na filmovém plátně.

První epizodou provede talentovaná herečka Millie Bobby Brown, která odhaluje, proč nejvíc cool filmové postavy obouvají Chucky. Ve videu se potkává s legendární stylistkou Stephanie Collie (mezi její počiny patří např. seriál Peaky Blinders i celovečerní filmy), aby zjistila její odborný názor. Millie Bobby Brown byla nedávno nominována na cenu People’s Choice Award a také Screen Actors Guild Award za její výkon v Netflix seriálu “Stranger Things”.

„Chuck Taylor zůstává symbolem outsiderů, rebelů i dospívajících hrdinů – postav, které milujeme a nejvíce se s nimi ztotožňujeme ve filmu i v televizi,” říká Julien Cahn, marketingový ředitel Converse. „Spojením nejpamátnějších filmových scén z minulosti s vycházejícími hvězdami současnosti oslavujeme tenisky Chuck Taylor a vzdáváme hold faktu, že mají stále své místo v rámci trendů mezi mladými lidmi na obrazovce i mimo ni.“

Snímek1

 

 

 

Publikováno: 13 Feb 2017

Tagy:
Kategorie: