NOVINKY Z CONVERSE RUBBER TRACKS SAMPLE LIBRARY

Converse Rubber Tracks Sample Library se v říjnu během akce Amsterdam Dance Event dočkala spuštění nových prvků. Tato knihovna, kterou jsme vytvořili v únoru 2015 ve spolupráci s Indaba Music, nabízela v době svého uvedení zdarma více než 11 000 samplů. Dnes knihovna obsahuje více než 28 000 samplů, mnoho z nich od nejrespektovanějších hudebníků světa.

Kromě pravidelného zvětšení celé kolekce samplů byly představeny další novinky vytvořené společností Indaba Music. Konkrétně se jedná o „Ableton Live Sampler“ plugin a mobilní aplikaci „Sample Library“ pro Iphone. Tyto novinky budou veřejnosti představeny během panelové diskuze Converse Rubber Tracks Sample Library o samplování, která proběhne v rámci Amsterdam Dance Event. Na podporu celého projektu vznikla spolupráce s producentem Machinedrumem a hudebníkem Midlandem, kteří ukázali přínosy tohoto klíčového okamžiku včetně premiéry zbrusu nových skladeb vytvořených pomocí samplů z knihovny.

Converse Rubber Tracks Sample Library je vám k dispozici ať už jste doma, na cestách nebo ve studiu. Pomáhá tak hudebníkům v tom, aby byli více produktivní a vytěžili co nejvíce ze své kreativní energie. Nové prvky umožňují bezproblémovou synchronizaci samplů mezi různými zařízeními a zjednodušují celý proces hledání, organizování a používání samplů.

DOMA: Web umožňuje procházet více než 28 000 samplů. Od teď si uživatel bude moci přidat sample mezi „Oblíbené“ a organizovat si je do sestav o 8 samplech.

 

NA CESTÁCH: Díky mobilní aplikaci pro Iphone mohou být hudebníci produktivní i na cestách. Uživatelé mohou procházet jednotlivými samply, filtrovat je podle typu nástroje nebo si poslechnout ty doporučené. Tažením doleva lze sample přeskočit, tažením doprava se přidá mezi „Oblíbené“ a synchronizuje se s webovými stránkami a Ableton Live pluginem.

 

VE STUDIU: Converse Rubber Tracks Sampler plugin je integrovaný plugin na webu, který uživatelům umožňuje synchronizovat samply z Converse Rubber Tracks Sample Library s pluginem Ableton Live. Uživatelovy oblíbené samply a vytvořené sestavy jsou ihned dostupné k použití v Ableton Live. Sampler obsahuje řadu očekávaných i inovativních efektů. Jakmile jsou samply upraveny v CRT Sampleru, jsou poslány zpět do knihovny, aby byly synchronizovány se všemi zařízeními daného uživatele. Novinkou je, že modifikované samply budou v knihovně k dispozici ostatním uživatelům, kteří je pak mohou použít v této nové modifikované podobě, což vytváří stále větší nárůst samplů. CRT Sampler je první plugin, který takto integruje obsah webových stránek.

 

Více informací o Converse Rubber Tracks Sample Library: www.converse.com/samplelibrary

Publikováno: 12 Nov 2015

Kategorie: