CONVERSE X P.A.M.

Klasika Converse s dotekem futurismu Perks and Mini

 

Do nového roku vstupuje značka Converse s limitovanou futuristickou kolekcí, kterou vytvořila ve spolupráci s australskou značkou Perks and Mini. P.A.M. jsou známí pro svůj progresivní styl a kombinování streetové kultury s uměním, designem a funkčností. To vše značka sídlící v Paříži přináší do nové spolupráce a kolekce, která je inspirovaná zákazníkem budoucnosti.

 

Edice obsahuje prošívané zateplené boty i oblečení, takže sníh je s novou limitkou „bffko“. Originální kotníkový model Chuck 70 se zahalil do luxusní tmavě modré barvy. Speciální prvek v podobě odnímatelné prošívané vrstvy nabízí příjemnou variabilitu a tenisky se tak hodí nejen do tuhé zimy.

Povedeným kouskem Converse x P.A.M. je prošívaný bomber, který je oboustranný, a tak nabízí dvě možnosti, jak ho nosit, ať už podle nálady, nebo venkovní teploty. Progresivní streetovou kolekci dále tvoří prošívané tepláky jako komplet do soupravy či basic tričko s uměleckou grafikou P.A.M.

Kolekce Converse x P.A.M. bude v prodeji v druhé polovině ledna 2019 exkluzivně ve Footshopu a Queens.

Sledujte novinky Converse také na FACEBOOKU a INSTAGRAMU.

Publikováno: 21 Jan 2019

ONE STAR MID LION FISH

ONE STAR MID LION FISH

Pro milovníky One Star siluety jsou tu nové One Star Mid Lion Fish vhodné na celodenní brouzdání zasněženým městem. Stylový model je dokonale zateplený a nepromokavý. Díky olivové barvě se skvěle hodí i na zimní procházky lesem, kdy křupe sníh …


Více