CONVERSE X BRAIN DEAD

Oslava původních vzorů Chuck Taylor All Star

Converse představuje jedinečně vzorovanou limitku, která vznikla ve spojení s americkou streetwearovou značkou Brain Dead. Parta kreativců z LA se dala dohromady v roce 2014 a je známá svými unikátními grafikami, které jsou inspirované undergroundovými komiksy, skatem a post-punkovou scénou.

Značky se společně vrhly do archivů Converse a pátraly po původních vzorech, které byly použity na Chuck Taylor All Star siluetu. Vůbec poprvé se na kotníkové tenisce objevil vzor kamufláže v roce 1983. Následoval zvířecí potisk v roce 1988 a jen o čtyři roky později se Chucky zahalily do americké vlajky.

Converse x Brain Dead pracuje s dědictvím těchto vzorů v rámci nové kolekce. Vychází ze všech tří původních potisků, které kombinuje na jednom modelu Chuck 70. Použití kamufláže, animal printu a americké vlajky je originální oslavou historie vzorů Converse. Kotníkový model zároveň nese po straně statement zakladatele značky Brain Dead – „To see and be seen as far as the eye can see. Who Controls the Control Men. The same elsewhere.“

Nová podzimní kolekce neobsahuje pouze tenisky, ale také Converse streetwearové oblečení a doplňky opatřené Brain Dead originálními grafikami a logy.

Limitovaná kolekce Converse x Brain Dead je v prodeji v obchodě Converse v Centru Chodov a ve Footshopu a Freshlabels storu.

Sledujte novinky Converse také na FACEBOOKU a INSTAGRAMU.

Publikováno: 24 Oct 2018

Kategorie:

Chuck Taylor All Star Seasonal Colors

Chuck Taylor All Star Seasonal Colors

Converse opět představuje kolekci módních barev pro sezónu jaro-léto 2016. Vyber si z pestré nabídky tu svou zářivou barvu nových Chuck Taylor All Star Seasonal Colors!   


Více
CHUCK TAYLOR ALL STAR BOOT LION FISH

CHUCK TAYLOR ALL STAR BOOT LION FISH

Bude zima, bude mráz, a proto Converse přichází s novou kolekcí, která je plně připravena na nepřízeň počasí. Originální zimní modely zaujmou na první pohled svým vzhledem, který je inspirován perutýnem, dravou rybou žijící v oceánech. Dámské žíhané Chuck Taylor All Star …


Více