CONVERSE X CARHARTT WIP ONE STAR – Podzimní One Star limitka

Nová limitovaná kolekce Converse x Carhartt WIP One Star je plně připravena na sychravé podzimní dny. Nejen svými barvami, ale i funkčním textilním materiálem Cordura®, který zároveň ani trochu neubírá na stylu novinky.

Converse limitky jsou vždy opatřené logy značek spolupráce a nejinak je tomu u podzimní Carhartt kolekce. Na jazyku One Starů je vytvořen speciální brandovaný štítek z odolné plachtoviny, kterou používají nákladní automobily, takže logo se jen tak nevytratí ani při každodenním nošení a nečekaných dobrodružstvích.

One Star tenisky s Carhartt detaily se zahalily do klasické černé, army zelené a svěží bílé barvy. Modely jsou tak velmi snadno kombinovatelné s libovolnými kousky podzimního šatníku.

Kolekce Converse x Carhartt je v prodeji exkluzivně ve Footshopu (Praha).

Více o aktuálních kolekcích Converse – http://www.conversecz.com .

Sledujte novinky Converse také na FACEBOOKU a INSTAGRAMU.

Publikováno: 18 Sep 2018

Kategorie:

ONE STAR CARNIVAL – Stvořeno pro neotřelý styl

ONE STAR CARNIVAL – Stvořeno pro neotřelý styl

Nová kolekce One Star Carnival přináší neotřelé propojení klasiky s futuristickým pojetím. Unisexové modely jsou vyrobeny z kvalitního semiše. Originální pestrobarevné kombinace s kontrastní One Star hvězdou se rozehrávají nejen na svršku tenisky, ale do sytých barev se tentokrát zahalila také podešev a …


Více