Converse x MadeMe

Od holek pro holky.

 

Converse představuje novou dámskou kolekci, která vznikla ve spolupráci s americkou značkou MadeMe. Letní One Star modely jsou inspirované New Yorkem, energií hnutí Riot Grrrl a subkulturami ze začátku devadesátých let. Streetwear oblečení MadeMe je navrženo doslova holkami pro holky, a tak se výrazně odlišuje od trhu se sportovním oblečením, kterému dominují muži.

Americké značky spojily síly a zkombinovaly nenapodobitelný holčičí styl MadeMe s nezaměnitelnými ikonickými Converse One Star. Vznikly tak originální platformy ve čtyřech barevných provedeních – žlutý a zelený model z netradičního širokého manšestru a semišová modrá a černá klasika. Ani u této dívčí limitky nechybí druhá sada tkaniček s logem MadeMe.

 

Dostupné barvy: Yellow, green, blue, black

Kolekce Converse x MadeMe je exkluzivně k dostání ve Footshopu v Praze a v Bratislavě.

 

Publikováno: 23 May 2018

Kategorie:

CONVERSE X BRAIN DEAD

CONVERSE X BRAIN DEAD

One Star limitka   One Star x Brain Dead je nový limitovaný model z dílny Converse a americké streetwearové značky Brain Dead. Spolupráce navazuje na úspěšnou edici Chuck 70. Tenisky oslavují původní vzory kamufláže z roku 1983 a zvířecího potisku z roku 1988. …


Více
ONE STAR SUEDE

ONE STAR SUEDE

Converse představuje další kolekci pro letošní podzim – One Star Suede. One Star Suede kombinuje klasickou siluetu Converse a hladký semiš v pastelových barvách.


Více