Converse otevírá první monobrandový obchod v ČR

Zveme vás do prvního monobrandového obchodu Converse v České republice, který se otevře 11. října v Centru Chodov.

Více než 100 modelů na jednom místě včetně klasických Chucků, trendy One Starů i limitovaných kolekcí, jakou je například aktuální stylová NBA edice, která zahrnuje modely inspirované vybranými šesti týmy NBA a prolínající sportovní, basketbalovou historii značky se současnou kulturou a street stylem.

Americká značka opět zajistila, že není třeba Chucky odkládat ani v deštivém a chladném počasí díky nepromokavé a zateplené kolekci Counter Climate, která bude k dostání v monobrandu v rámci aktuální sezóny podzim/zima 2017.

Brand lovers se mohou také těšit vůbec poprvé na kolekci oblečení Converse ESSENTIALS. Jak už její samotný název napovídá, jedná se o corové kousky, mikiny, trička a bundy, které by měly být stavebními kameny každého streetového šatníku.

Novou prodejnu Converse naleznete v přízemí CENTRA CHODOV.

Publikováno: 8 Oct 2017

Kategorie:

ONE STAR CLASSIC SUEDE

ONE STAR CLASSIC SUEDE

Converse představuje nejnovější verzi kultovní siluety One Star. Model One Star vznikl v 70. letech původně jako obuv na basketbal. Po té následovala vlna skateboardingu, která dala minimalistickým teniskám úplně nový rozměr. I dnes si One Stary zachovávají svou původní ikonickou …


Více
The Beginning

The Beginning

Ty, které to všechny začaly! Tenisky Chuck Taylor All Star byly vytvořeny v roce 1917 původně jako boty na basketbal. I když se jejich využití léty proměnilo, jsou stále oblíbené pro svou jednoduchost. Nadčasový design, gumová podrážka a nezaměnitelné logo …


Více