Converse otevírá první monobrandový obchod v ČR

Zveme vás do prvního monobrandového obchodu Converse v České republice, který se otevře 11. října v Centru Chodov.

Více než 100 modelů na jednom místě včetně klasických Chucků, trendy One Starů i limitovaných kolekcí, jakou je například aktuální stylová NBA edice, která zahrnuje modely inspirované vybranými šesti týmy NBA a prolínající sportovní, basketbalovou historii značky se současnou kulturou a street stylem.

Americká značka opět zajistila, že není třeba Chucky odkládat ani v deštivém a chladném počasí díky nepromokavé a zateplené kolekci Counter Climate, která bude k dostání v monobrandu v rámci aktuální sezóny podzim/zima 2017.

Brand lovers se mohou také těšit vůbec poprvé na kolekci oblečení Converse ESSENTIALS. Jak už její samotný název napovídá, jedná se o corové kousky, mikiny, trička a bundy, které by měly být stavebními kameny každého streetového šatníku.

Novou prodejnu Converse naleznete v přízemí CENTRA CHODOV.

Publikováno: 8 Oct 2017

Kategorie:

ONE STAR MID LION FISH

ONE STAR MID LION FISH

Pro milovníky One Star siluety jsou tu nové One Star Mid Lion Fish vhodné na celodenní brouzdání zasněženým městem. Stylový model je dokonale zateplený a nepromokavý. Díky olivové barvě se skvěle hodí i na zimní procházky lesem, kdy křupe sníh …


Více