Converse a Clot představují ONE STAR ‘74

Kolaborace Converse a CLOT je perfektní kombinací východní a západní kultury. Kolekce je vyjádřením filosofie starodávného bojového umění Tai Chi.

Converse a CLOT představují siluetu One Star, jejíž design je inspirovaný klidem a harmonií. Nová kolekce zakladatelů CLOT – Edisona Chena a Kevina Poona, upevnila dlouhodobou spolupráci mezi těmito dvěma značkami. Od svého debutu v roce 2003 Edison Chen a Kevin Poon dokázali, že CLOT je jednou z největších značek na mezinárodní scéně streetwearu. S prodejní sítí, která se táhne přes Asii do Los Angeles, tvoří CLOT most mezi východem a západem. Speciální edice siluety One Star odráží poslání této značky – spojení dvou kultur tvůrčím způsobem.

Converse x CLOT One Star je poctou bojovému umění Tai Chi a historii kultovní siluety, jejíž kořeny lze nalézt v pop kultuře, basketbalu, hudbě a skateboardingu. Bílý límec siluety, který je v kontrastu se šedým semišem, symbolizuje harmonii podobně jako jin a jang. Na obou stranách gumového pásku jsou konfucianské myšlenky v mandarínštině a angličtině.

Nová kolekce Converse x CLOT One Star je k dostání pouze ve Footshopu.

Publikováno: 20 Sep 2017

Nejnovější GOLF le FLEUR* od Tylera, The Creatora a Converse

Nejnovější GOLF le FLEUR* od Tylera, The Creatora a Converse

Tyler, The Creator je odvážný, je slyšet, je jiný, speciální a rok 2017 byl pro tohoto umělce velkým rokem. Byl poprvé nominován na Grammy za své čtvrté studiové album Flower Boy. Spolupracoval s Converse na sérii neočekáváných fresh kolekcí od …


Více