TYLER, THE CREATOR x CONVERSE

Tyler, The Creator spojuje síly s Converse a přináší do nové spolupráce svou osobitou nápaditost a dynamický přístup. Originální interpret sršící kreativitou, kterou vnáší do všeho, co dělá, se pouští se stejným nadšením i do kooperace se značkou Converse. Prvním společným počinem je nový ikonický model One Star, který byl představen 11. července 2017.

Semišové One Stary rozhodně nezapřou Tylerův osobitý rukopis. Limitovaná edice je jeho jedinečným dílem, počínaje od zvolené světle modré barvy až po grafiku na podšívce.

Na začátku spolupráce získá tuto limitku hned 2 100 Tylerových fanoušků, kteří se v loňském roce zúčastnili módní přehlídky Tylerovy značky oblečení Golf Wang.

Limitovaný počet One Star tenisek bude také k dispozici od 13. července na Tylerově webové stránce GolfWang.com a na Converse.com za cenu sto dolarů.

Publikováno: 11 Jul 2017

The Beginning

The Beginning

Ty, které to všechny začaly! Tenisky Chuck Taylor All Star byly vytvořeny v roce 1917 původně jako boty na basketbal. I když se jejich využití léty proměnilo, jsou stále oblíbené pro svou jednoduchost. Nadčasový design, gumová podrážka a nezaměnitelné logo …


Více
MILEY CYRUS V NOVÉ CONVERSE KAMPANI “YES TO ALL”

MILEY CYRUS V NOVÉ CONVERSE KAMPANI “YES TO ALL”

Značka Converse vítá Miley Cyrus ve svém týmu. Společně se rozhodli podpořit LGBTQ komunitu a rovnost všech prostřednictvím kampaně „YES TO ALL“. Popová hvězda a filantropistka Miley Cyrus je známá tím, že se často angažuje v pomoci potřebným. Její nadace Happy …


Více